Termofor - Třešňový květ

 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Skladem u dodavatele
579 Kč    
Kategorie Všechny dárky
Záruka 2 roky
 

Tento luxusní aromatický nahřívatelný polštářek má univerzální využití. Je nejen pěkný, originální, ale navíc má i blahodárné účinky na zdraví, ale bude vám sloužit k ohřátí i k zchlazení. Jeho teplou variantu využijete k zahřátí studených rukou a uleví vašemu ztuhlému svalstvu. Stačí vložit na 90 sekund do mikrovlnné trouby, vložit tam sklenici vody a o příjemný relax je postaráno. Standardně si je lidé přikládají na oblast krku, ale jelikož jsou volně tvarovatelné, dokáží blahodárně působit na záda, kříže, koleno či při menstruačních potížích. Speciální bonus je, že krásně voní.

Navíc mají ještě jednu funkci, kterou si málokdo uvědomuje. Když je necháte na několik hodin v mrazáku, dokáží fantasticky ochladit jakoukoliv část těla. Tím, že jsou léta stále teplejší, je vysoce pravděpodobné, že se stanou oblíbenými dárky nejen na vánoce, ale také v letním období. Luxusní hřejivé polštářky s kytičkami jsou praktické a půvabné dárky pro ženu.  Aromatický polštářek je jedinečný způsob, jak se zbavit stresu a napětí. A je od renomovaného výrobce Aroma Home.

Je vhodným, kvalitním a praktickým dárkem pro každého, kdo ocení jeho ohřívací, uklidňující a relaxační účinky.

Materiál: z jedné strany tištěný polyester a z vnitřní strany polštářek disponuje měkoučkým fleecem pro dokonalý komfort.
Rozměry výrobku: 49 x 14 cm
Baleno v dárkové krabičce.