Hřejivé bačkory - leopardík

 
 
Dostupnost Vyprodáno
549 Kč
Kategorie Všechny dárky
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Také milujete pantofle neboli bačkory s roztomilým designem zvířátek? Jsou tady pantofle LEOPARDÍK od renomovaného výrobce Aroma Home. Nožky je potřeba mít zejména v zimně krásně v teple a právě tyto hřejivé pantofle vám to umožní :) Vždy, když si obujete pantofle Leopardík, budete se cítit pohodlně a spokojeně.

Navíc roztomilý design těchto bačkor Vám zaručí dobrou náladu. Kombinace barev je velice elegantní. Jsou vyrobeny z atraktivního vějířovitého materiálu, velmi příjemného na dotek. Zaručuje měkký došlap a při pohybu jemně stimuluje chodidla. Jsou extrémně teplé a pohodlné i díky speciální stélce. Tato domácí obuv je určená pro nošení v interiéru. Jsou kvalitní a jen tak se nepoškodí! Jejich odolnost vyzkoušel i náš pejsek, když si tyto rozkošné pantofle zaměnil za svou hračku. Musím však s radostí konstatovat, že i v této zkoušce kvality pantofle skvěle obstály :).

Mají protiskluzovou podrážku, která ochrání před nepříjemným uklouznutím. Domácí pantofle Leopardík je mezi zákazníky oblíbený vánoční dárek hodnocen silně pozitivně. Jsou vhodné i jako pantofle pro hosty. Návštěva se bude cítit příjemně a pohodlně.

Velikost obuvi je univerzální. Za příznivou cenu tak můžete obout celou rodinu a všichni budou mít nohy v teple.
Evropské číslování - velikost univerzální: 35 – 42

Díky svým vlastnostem jsou pantofle nejžádanějším zbožím z naší nabídky.