MEGA SLEVY AŽ 80% -> NAJDETE JE ZDE!

Proč u nás?

1/ KVALITA A ORIGINALITA PRODUKTŮ
Základním parametrem je pro nás kvalita dárků, které prodáváme. Zboží kupujeme výhradně od prověřených společností z Velké Británie, Španělska, Švédska, Nizozemí či USA, které se zabývají prodejem dárků a designových doplňků. Tím můžeme zaručit vysokou kvalitu, zdravotní nezávadnost a perfektní balení nabízených produktů.

2/ SPOLEHLIVÁ A PROVĚŘENÁ FIRMA
Na trhu s dárky se pohybujeme již přes 7 let. Jsme tedy stabilní a spolehlivou společností, která velmi dobře zná svůj sortiment a potřeby zákazníků.

3/ RYCHLÉ A SPOLEHLIVÉ DORUČENÍ
Dárky chceme zákazníkům dodat rychle a především bez komplikací. Spolupracujeme proto s kurýrní službou PPL (UPS pro Slovensko) a sítí odběrných míst - Uloženka. Hlavní výhodou PPL je rychlost doručení (především v komplikovaném předvánočním období) či možnost doručení v sobotu bez příplatku. Více o dopravě najdete kliknutím zde

4/ POUZE U NÁS
Řadu produktů z naší nabídky najdete pouze u nás. Jako úplně první jsme v ČR uvedli na trh například Sadu na výrobu slaniny, Makronkovou peněženku, Sitpack, Denní a noční hrnek, Mobilní projektor a dalších desítky produktů.

5/ KAMENNÁ PRODEJNA V PRAZE
Všechny produkty si můžete, po objednání, prohlédnout u nás na prodejně na Praze 4. Adresu najdete zde. 

6/ MOŽNOST VRÁCENÍ DO 14 DNÍ
Samozřejmostí je možnost vrácení zboží do 14 dní. V sortimentu máme spousty produktů a může se stát, že né každým se trefíte do svého vkusu či vkusu obdarovaného, pak není nic jednoduššího, než produkt vrátit. Více o vrácení najdete zde. 

7/ DOSTUPNOST PRODUKTŮ
Snažíme se, aby produkty byly stále dostupné a skladem. Proto máme přibližně 90% produktů máme na vlastním skladě, zbytek na skladě u našich dodavatelů. 

8/ KOMUNIKACE = ZÁKLAD DOBRÉHO VZTAHU
Potřebujete se na cokoliv zeptat? Změnit objednávku? Napište nám na info@perfektnidarky.cz či zavolejte na 608 335 318 (Po - Pá: 10 - 18 hod.) a my Vám rádi odpovíme. Potřebujete sdělit něco tomu nejvyššímu? Pište na obchod@perfektnidarky.cz :)