Mrazivý půllitr

269 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Není nic lepšího než pořádně vychlazené pivo z ledové sklenice. Pokud na vychlazený zlatavý mok nedáte dopustit, určitě se vám bude zamlouvat tento mrazící půllitr. Plastová Sklenice má dvojité stěny, mezi kterými je napuštěn netoxický, rychle mrznoucí a průhledný gel. Sklenice se před použitím vloží vzhůru nohama (aby se tekutý gel rozmístil do celého půllitru) do mrazáku, kde gel rychle zmrzne v jeden velký kus ledu. Gel pak udržuje sklenici velmi dlouho studenou a pivo uvnitř taky.

V teplém počasí tak nic nepotěší více, než dlouho orosená sklenice. V pintové nádobce můžete zchladit nejen pivo, ale i jakýkoliv jiný nápoj. Sklenice se také dá využít při letním posezení na zahradě k vychutnání ledové citrónové limonády nebo jahodového koktejlu. Revoluční nápad, který nadchne každého milovníka vychlazených nápojů.

Nákupem tohoto úžasného dárečku uděláte stoprocentně radost tatínkovi, dědečkovi či strýčkovi, kteří si s přáteli rádi popovídají u jednoho birelku chmelové pochoutky. Hodí se pro ně například i na cesty do teplejších krajin, na pláž nebo k posezení u chytání ryb… Kamkoliv, kde chtějí mít svůj nápoj skutečně skvěle vychlazený. Půllitr stačí jen před cestou na chvilinku dát do mrazáku a na místě už jen čepovat.

Detailní popis:
> Objem: 330 ml
> Výška: 13 cm
> Průměr: 8 cm
> Plastová sklenice má vevnitř rychlemrznoucí gel, který je
   naprosto průhledný a udržuje stálou teplotu nápoje
> Vynikající způsob, jak rychle vychladit jakýkoliv nápoj bez toho,
   aby se ředil ledem

Obsah balení:
1x mrazivý půllitr

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárky pro muže
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…