Z preventivních důvodů NENÍ MOŽNÝ OSOBNÍ ODBĚR NA PRAZE 4 do odvolání. Zasílání probíhá bez omezení, prosím objednávejte online. Děkujeme Vám.

3D puzzle

279 Kč

Zvolte variantu

Detailní informace

Budova: Notre-Dame v Paříži
Vyprodáno
279 Kč
Budova: Chrysler building
Vyprodáno
279 Kč

Detailní popis produktu

Tyto puzzle si zamilujete...

Myslíte, že puzzle nemohou být kreativní a zábané? Tak to zakrátko poznáte, že s 3D puzzle to tak není. Tyto puzzle vám otevřou nové možnosti skládání, protože tvoříte 3D plastiky budov.Navíc se vám doma objeví miniatura některé slavné stavby, například Šikmé věže nebo Big Benu.

Možná si nepřipadáte dostatečně zruční, ale nebojte, tyto puzzle zvládnou i děti! A hlavní výhodou je, že puzzle do sebe krásně zapadají a není potřeba ani kapka lepidla.

Velkou výhodou je, že až puzzle poskládáte, stane se dekorací vašeho domova. Nezkončí vám tato krása zastrčená pod postelí s nadějí, že ji možná někdy zarámujete. Ne! Tuto skládačku můžete postavit kdekoli, třeba do svého pokoje na stůl. Zútulníte tak svůj byt a pochlubíte se přátelům svou zručností.

3D puzzle se hodí jako dárek pro každého, jak dospělým, tak dětem. Navíc se dětem při skládání zlepšuje prostorová představivost, motorika, nemluvě o nadšení po dokončení stavby.

Další informace:

Notre-Dame v Paříži - střední
velikost 37,5x22,5x27 cm, 74 dílků, obtížnost 5/6

Chrysler building - střední
velikost: 18x18x50 cm, 70 dílků, obtížnost 5/7

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárky pro děti
Záruka: 2 roky